رویه بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالای خریداری شده

فروشگاه اینترنتی اتامیس همواره در تلاش است تا رضایت مخاطب را جلب نماید. تا ۷ روز پس از خرید، بنا به دلایل منطقی شامل: مغایرت کالا و یا عدم اصالت، امکان مرجوعی کالا وجود دارد. لازم به ذکر است که پس از گذشت ۷ روز، امکان عودت کالا به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

اگر محصول خریداری شده مغایرتی دارد، پشتیبان‌های ما پاسخگوی شما هستند. قبل از ارسال محصول، از طریق شماره‌ تلفن و آدرس ایمیل درج شده، با پشتیبان‌ها تماس حاصل نمایید. در صورت تایید نقص، کالا پس گرفته می‌شود، و پس از بررسی‌های لازم توسط کارشناسان ما، در صورت تائید وجه پرداختی عودت داده میشود.

توجه داشته باشید که در صورت مشاهده مغایرت کالای تحویل گرفته شده با کالای ثبت شده، از نظر ظاهری، رنگ و…، طی ۲۴ ساعت فروشگاه را مطلع سازید. زمانی که اقدام به پس فرستادن محصول نمودید، آن را در جعبه اصلی خود با تمامی متعلقات و هدایای ارسالی قرار داده، و از درج هرگونه نوشته‌ای بر روی جعبه خودداری نمایید.

شما می‌توانید احراز نقص کالای خود را در فرم مربوط به عودت کالا، از این لینک و یا قسمت پشتیبانی سایت دریافت نموده، ثبت و همراه کالا ارسال نمایید. در صورت نیاز به نوشتن آدرس پستی بر روی جعبه، از نوشتن آدرس روی جعبه محصول خودداری نمایید و محصول را داخل جعبه دیگری قرار داده و آدرس را بر روی آن بنویسید.

نحوه عودت کالا

برای عودت کالا، اگر در تهران سکونت دارید، می‌توانید از پیک و در صورت سکونت در شهرستان از پست استفاده نمایید. در صورت مغایرت رنگ، مشخصات فنی و یا نوع کالا هزینه‌ی برگشت کالا بر عهده شرکت است. پس از ارسال کالای معیوب توسط شما و دریافت آن قبل از ۷ روز به شرکت، تست‌های لازم طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت بر روی آن صورت می‌گیرند. در صورت تایید نقص موجود توسط کارشناسان ما، هزینه‌ی محصول به شماره کارت مشتری واریز می‌گردد.

 • حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از همه جهت در پس زمینه سفید از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده تا در صورت نیاز برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
 • اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت ۷ روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک اتامیس تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.

شرایط عودت کالا

 • اشکال یا مغایرت اطلاعات، نهایتا باید قبل از ۷ روز پس از دریافت کالا به اطلاع کارشناسان ما برسد.
 • لازم به ذکر است که کارتن، جعبه اصلی ، متعلقات و هدایای محصول باید تا پایان مهلت ۷ روزه نگه‌داری شده و دور انداخته نشوند.
 • سرویس عودت کالا تنها در صورتی قابل استفاده‌ است که کالا در جعبه اصلی خود، بدون هیچگونه آسیبی (در هنگام باز گشایی محصول) ارسال شود.
 • نوشتن توضیحات، برچسب زدن، درج آدرس، پارگی، مخدوش کردن، امکان استفاده از مهلت ۷ روزه را از بین خواهد برد.
 • سرویس عودت ۷ روزه کالا به نحوی است که اشکالات و آسیب هایی از قبیل (مشکلات ظاهری، خط و خش، شکستگی، نوسان برق و…) که براثر استفاده نامتعارف و نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد را، شامل نخواهد شد.
 • امکان عودت کالا در گروه لپ تاپ با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
 • امکان عودت کالا در گروه نمایشگر (مانیتور) با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
 • امکان برگشت کالا در گروه هارد دیسک اکسترنال و اینترنال با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

توضیحات ضروری*

چنانچه کالای خریداری شده مشمول “شرایط عودت کالا” نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشد، (به غیر از گارانتی اتامیس) خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا فروشگاه اینترنتی اتامیس هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی به غیر از گارانتی اتامیس ندارد.

 • خریدار با دریافت کارت یا برچسب گارانتی ، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.
 • خریدار از تطابق سریال کالا بر روی جعبه با سریال درج شده و لیبل یا کارت گارانتی اطمینان حاصل نموده است.
 • در زمان تحویل کالا به بسته بندی دقت نمائید، در صورت وجود مشکل ظاهری (آسیب دیدگی جعبه) از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید و یا در هنگام جعبه گشایی از سفارش خود فیلم تهیه نمایید تا اگر مشکلی برای کالا و یا لوازم همراه وجود داشت با فیلم قابل اثبات باشد (در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا با مشکل فیزیکی، آسیب دیدگی جعبه و یا ظاهری وجود ندارد).

اگر خریدار از خرید خود منصرف شود

 • درصورتی که هنوز سفارش شما ارسال نشده باشد، باید هرچه سریع‌تر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و اطلاع رسانی کنید.
 • ممکن است مشتری قبل یا پس از دریافت کالای خریداری شده از خرید خود منصرف شود. درصورتی که کالای خریداری شده، از بسته‌بندی خارج و استفاده نشده باشد،می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و نسبت به مرجوع نمودن کالا اقدام نماید. طی ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا توسط شرکت، بررسی بر روی محصول صورت گرفته و وجه عودت داده میشود. البته گفتنی‌است که هزینه ارسال کالا برعهده مشتری است.
بازگشت به بالا