درباره ما | فروشگاه اینترنتی اتامیس

فروشگاه اینترنتی اتامیس اکوسیستمی فعال و پویا در زمینه ارایه انواع تجهیزات الکترونیکی و محصولات وابسته به آن است که با هدف ایجاد فضایی امن برای کسب اطلاعات و یک خرید آگاهانه در زمینه انواع محصولات کامپیوتری و موبایلی فعالیت خود را آغاز نموده است. نخستین فعالیت اتامیس از سال ۱۳۷۷ و تحت عنوان فروشگاه (زاکس) در زمینه واردات و فروش قطعات کامپیوتر، نوت بوک و تجهیزات شبکه آغاز شد و پس از گذشت ۲۵ سال دپارتمان فروش اینترنتی اتامیس به این خانواده بزرگ اضافه شد. اتامیس در طی سال‌های فعالیت خود نماینده رسمی شرکت‌های معتبری همچون گرین، آونگ، مادیران، سام سرویس بوده است که این موضوع حاکی از اعتماد این شرکت‌ها به اتامیس است.

ما در اتامیس با بهره‌مندی از تیمی مجرب از کارشناسان و صاحب‌نظران و بررسی لحظه‌ای تغییرات چه در زمینه به روزرسانی محصولات و چه در زمینه قیمت‌ها، تلاش کرده‌ایم تا فضایی امن و راحت را برای مشتریان خود فراهم آوریم چرا که رضایت مشتری و اطمینان از خریدی راحت و مطمئن همیشه در اولویت ما بوده است.

 

 

هدف ما در فروشگاه اینترنتی اتامیس ارایه خدمات با کیفیت و قیمت‌های منصفانه و مناسب است و تلاش می‌کنیم تا با ارایه سبد متنوعی از محصولات به نیاز مشتریان با کاربری‌های متفاوت پاسخ دهیم. از سوی دیگر با توجه به افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار، توجه به توان خرید مشتری نیز همواره مورد توجه اتامیس بوده و محصولات خود را در محدوده‌های قیمتی متنوع و با پایین‌ترین قیمت نسبت به بازار ارایه می‌دهد.

همکاران ما در اتامیس با رصد لحظه‌ای دنیای تجهیزات الکترونیکی و دیجیتال، بدون هیچگونه جانب‌داری به نقد و بررسی محصولات می‌پردازند و آن‌ها را در اختیار مشتریان می‌گذارند. شما در هر کجای ایران که باشید می‌توانید ابتدا در اتامیس شناخت خود را نسبت به محصول مورد نظرتان افزایش دهید و با مقایسه خدمات، کیفیت و قیمت محصولات، آگاهانه برای خرید اقدام کنید. همکاران ما در واحد پشتیبانی نیز پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهند بود.

با درگاه امن پرداخت اینترنتی و نماد اعتماد الکترونیک اتامیس می‌توانید با خیال آسوده از فروشگاه اینترنتی اتامیس خرید کنید و با سیستم حرفه‌ای توزیع کالا، محصول مورد نظر خود را به موقع دریافت و یک خرید اینترنتی خوشایند و متمایز را تجربه کنید. ما در اتامیس برای خرید یک محصول با کیفیت در کنارتان هستیم.

 

بازگشت به بالا