درباره ما | فروشگاه اینترنتی اتامیس

فروشگاه اینترنتی اتامیس از سال ۱۳۷۷ تحت عنوان فروشگاه (زاکس) به صورت فیزیکی فعالیت خود را در زمینه واردات و فروش قطعات کامپیوتر ، نوت بوک و تجهیزات شبکه آغاز کرده و همچنین نماینده رسمی شرکت هایی معتبر از جمله (گرین، آونگ، مادیران، سام سرویس و …) است، اکنون و با گذشت نزدیک به 25 سال از شروع فعالیت خود بر آن شدیم تا دپارتمان فروش اینترنتی (اتامیس) را به خانواده بزرگ زاکس اضافه کنیم، ما در اتامیس با اهدافی آرمان گرایانه و فروش بدون واسطه پا به عرصه تجارت دیجیتال نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است. سعی ما بر این است تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازیم؛ ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های مجموعه محسوب می‌شود. فروشگاه اینترنتی اتامیس با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

 

 

اتامیس مرجع کاملی از نقد و بررسی تجهیزات الکترونیکی و کلیه ی لوازم وابسته به این حوزه بوده و بدون هیچگونه جانب داری از برند خاصی نقد بررسی های محصولات را ارایه داده است. ما در کنار نقد و بررسی محصولات، قسمت نظرات بازدید کنندگان را نیز آماده کرده ایم تا خریدار از بازخورد نظر دیگر خریداران استفاده کرده و بتواند انتخاب آگاهانه تری نسبت به خرید خود داشته باشد.

سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان ما با به‌ کارگیری زیرساختهای استاندارد تضمین‌کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است و تجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد.

فروشگاه اتامیس با دارا بودن درگاه امن پرداخت اینترنتی و نماد اعتماد الکترونیک خیال شما را در امر خرید و پرداخت الکترونیکی آسوده خواهد کرد تا با اطمینان کامل از ما خرید کنید.

بازگشت به بالا