لپ تاپتو بیمه کن!

با بیمه سامان دیگه نگران لپ تاپت نباش
خرید آنلاین بیمه لپ تاپ تا ۵۰% تخفیف با بیمه سامان

بیمه لپ تاپ چیست؟

آیا می دانستید علاوه بر اتومبیل یا منزلتان می توانید لپ تاپ خود را بیمه کنید؟ قطعا برای شما سوال ایجاد می شود که اصلا بیمه لپ تاپ چیست؟ یا چگونه می توانم گوشی خود را بیمه کنم؟ حتما راغب هستید از مزیت های این بیمه نامه مطلع شوید.بیمه لپ تاپ در واقع فرصت طلاییست برای شما و لپ تاپ! با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه به شرکت بیمه سامان، این بیمه نامه برایتان فعال می شود.لپ تاپ شما در مقابل خطرات احتمالی که این بیمه نامه پوشش می دهد بیمه می شود؛ چنان چه خسارتی اتفاق بیفتد، بیمه سامان ضرر و زیان حاصله را تا سقف مشخص شده در این بیمه نامه پرداخت خواهد کرد.
 

کد طرح لپ تاپ با تخفیف ۵۰% با نرخ ۲.۵ درصد

با وارد کردن کد “otamiss” از ۵۰ درصد تخفیف بیمه لپ تاپ بیمه سامان، تجهیزات الکترونیک بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزییات بیشتر بیمه لپ تاپ در وبسایت بیمه سامان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
خرید بیمه نامه سامان
 

 

بیمه لپ تاپ سامان یا گارانتی لپ تاپ؟ مسئله این است

گارانتی لپ تاپ فقط برای لپ تاپ نو قابل استفاده است. زمانی که شما لپ تاپی رو خریداری کردید ( با توجه به برند لپ تاپ) شما بین ۱ الی ۲ سال می توانید از این گارانتی استفاده کنید بطور مثال اگر بعد از گذشت ۳ سال لپ تاپ شما دچار آسیب شد گارانتی آن شما را حمایت نمی کند. البته این را هم اضافه کنم که گارانتی مواردی را تحت پوشش قرار میدهد که بخاطر نقص های تولیدی و ذاتی به وجود آمده باشند. مثلا اگر لپ تاپ شما به زمین افتاد و دچار شکستگی شد، گارانتی شما را حمایت نخواهد کرد.اما با خرید بیمه لپ تاپ اگر در چنین شرایطی باشید، می توانید از پوشش شکست بر اثر ضربه استفاده کنید. یا زمانی که دزد با شکستن شیشه یا قفل و درب وارد محل کارتان شود و گوشی موبایل یا سایر لوازم الکترونیک شما را بدزدد، گارانتی چه برای لپ تاپ و چه برای سایر تجهیزات سرقت شده، هیچ پولی به شما پرداخت نخواهد کرد؛ اما بیمه سامان این سختی ها را از دوشتان برمیدارد.فقط کافیست بررسی کنید؛ قطعا از ما بیمه موبایل سامان را خرید می کنید.
 

دو خط موازی و متفاوت بیمه لپ تاپ و گارانتی

خیلی ها به اشتباه فکر می کنند با وجود گارانتی دیگر نیازی به تهیه بیمه لپ تاپ ندارند! با بررسی پوشش های بیمه گوشی متوجه می شوید که تفاوت زیادی میان بیمه کوشی و گارانتی وجود دارد و این بیمه نامه خطراتی را پوشش می دهد که گارانتی اصلا مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.پوشش هایی که در این بیمه نامه وجود دارد ولی در گارانتی هیچ وقت پشتیبانی نمی شوند عبارتند از :

 • چنانچه گوشی به دلیل ورود و رسوخ آب و مایعات دچار خرابی شود.
 • اگر تلفن همراه به دلیل بلایای طبیعی دچار خسارت شود.
 • هنگامی که ضربه فیزیکی باعث شکستن موبایل شود.
 • خساراتی که در اثر آتش سوزی و انفجار به گوشی وارد شود.
 • سرقتی که با شکست حرز همراه باشد.( به این معنی که آثار سرقت قابل مشاهده باشند: مثلا با شکستن درب و شیشه اتومبیل یا منزل و حتی محل کارتان موفق به سرقت موبایلتان شده باشند)
 • حتی زیان های وارد شده به لپ تاپ در اثر نوسانات جریان الکتریکی نیز جبران می شوند.

کاملا واضح است که هیچ گاه نمیتوان با گارانتی خطراتی را به راحتی پشت سر گذاشت که احتمال وقوع آن ها، برای هر شخصی وجود دارد.با توجه به قیمت های بالای گوشی های موبایل بهترین و عاقلانه ترین کار بیمه کردن آن است.

 

مزایای بیمه لپ تاپ

کارآمد بودن بیمه برای زمانی که با خساراتی رو به رو میشویم واقعیتی ثابت شده است. داشتن بیمه لپ تاپ هم مزایایی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 • همواره می توانید لپ تاپ خود را بیمه کنید؛ پس از اتمام مدت بیمه نامه و منقضی شدن آن، کافیست آن را تمدید کنید.
 • یکی از امتیاز ها و مزیت هایی که بیمه سامان را متمایز کرده پاسخگو بودن در اسرع وقت است. برای پیگیری خسارات خود، نیاز به گذران وقت زیادی ندارید و مراحل آن خسته کننده و کسالت بار نیست.
 • چنانچه نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات لپ تاپ شما باشد، به تشخیص مراکز فنی تایید شده از سمت بیمه سامان، هزینه تعمیر یا تعویض قطعات تحت پوشش قرار می گیرند.
 • اگر لپ تاپ دزدیده شود، با این بیمه نامه می توانید غرامت بگیرید.
 • خرابی های غیرعمدی که برای لپ تاپ شما اتفاق بیفتد تحت پوشش این بیمه نامه هستند.

 

کد طرح لپ تاپ با تخفیف ۵۰% با نرخ ۲.۵ درصد

با وارد کردن کد “otamiss” از ۵۰ درصد تخفیف بیمه لپ تاپ بیمه سامان، تجهیزات الکترونیک بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزییات بیشتر بیمه لپ تاپ در وبسایت بیمه سامان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
خرید بیمه نامه سامان
 

برای مشاوره تخصصی و رایگان در مورد خرید بیمه نامه با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۲۱-۸۸۸۹۳۹۷۷

بازگشت به بالا