راهنمای خرید

راهنمای خرید اینترنتی

راهنمای خرید در اتامیس

بخش راهنمای خرید که در ادامه ذکر می‌کنیم، به کاربر این امکان را می‌دهد تا خریدی راحت‌تر و سریع‌تر را تجربه نماید. در صورت تمایل به خرید از فروشگاه اینترنتی اتامیس، ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید. برای هر محصول، دسته‌بندی جداگانه‌ای قرار داده شده است. می‌توانید از بین آن‌ها، کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از مطالعه توضیحات مربوط به هر کالا و اطمینان از خرید، بر روی دکمه‌ افزودن به سبد کالا کلیک نمایید.

بعد از این مرحله، در صورت تمایل می‌توانید به خرید ادامه داده و در غیر این صورت، به صفحه سبد کالا منتقل شوید. در این صفحه پس از چک کردن نهایی کالای انتخابی، رنگ، اندازه و دیگر مشخصات آن، فرم مربوط به اطلاعات ارسال را تکمیل نمایید. همچنین از طریق گزینه مربوطه، می‌توانید تعداد کالا را افزایش و کاهش دهید یا حذف نمایید. در این صفحه، آدرس ارسالی مورد نظر را وارد کرده و در صورتی که قبلا آدرسی را وارد کرده باشید، می‌توانید از بین آن‌ها، انتخاب نمایید.

ممکن است برای ارسال محصول، نیاز باشد تا نکته یا توضیحی را اضافه کنید. بخش توضیحات، بدین منظور قرار داده است. این امکان را فراهم می‌کند تا در صورت نیاز، بتوانید ما را از توضیح مورد نظر خود، مطلع سازید.

با توجه به شهری که در آن سکوت دارید، نوع ارسال و پرداخت مورد نظر را انتخاب نمایید. وارد کردن کد پستی، اطلاعات تماس و… کمک می‌کنند تا ارسال محصول به شکل موفقی صورت گیرد. پس از ثبت نهایی سفارش محصول، با تایید پرداخت، به صفحه درگاه بانکی منتقل شده و به تکمیل خرید بپردازید. محصول مورد نظر طی ۳ الی ۵ روز کاری به دست شما می‌رسد.  در طی این بازه، در صورت هرگونه سوال و پیگیری محصول، امکان تماس با کارشناسان شرکت وجود دارد.