ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا

با وجود مشغله‌های زیادی که در زندگی روزمره‌ با آن رو‌به‌رو هستیم، انتظار انجام شدن کارها در سریع‌ترین زمان ممکن را داریم. یکی از روش‌های آسان و سریع خرید، خرید اینترنتی می‌باشد. این نوع روش خرید، امکان تهیه محصول در هر زمان ومکانی را برای کاربر فراهم می‌کند. کاربری که به صورت اینترنتی خرید می‌کند، انتظار دارد تا محصول خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نماید.

یکی از مسائلی که برخی از افراد در خرید اینترنتی با آن مواجه می‌شوند، دریافت کالا با تاخیر است. این موضوع می‌تواند چالش‌هایی را با خود به همراه داشته‌باشد. بنابراین یکی از نکات مهمی که فروشگاه‌های اینترنتی باید به آن توجه داشته‌ باشند، ارسال سریع کالا است.

ارسال سریع کالا در فروشگاه اینترنتی اتامیس

تیم مستقر در فروشگاه اتامیس در تلاش هستند تا کالای سفارش گرفته شده‌ را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست کاربر برسانند. چراکه این امر هم راستا با هدف اصلی سازمان، یعنی جلب رضایتمندی مخاطب، می‌باشد. شما می‌توانید در هر نقطه‌ای از کشور که هستید، سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید. سفارش ثبت شده، پس از آماده‌سازی، از طریق پست برای شما ارسال می‌گردد. مشتریانی که در شهر تهران سکونت دارند، از گزینه تحویل اکسپرس نیز می‌توانند استفاده کنند.

ارسال کالا در شهر تهران:
ارسال سفارشاتی که در روز جاری و قبل از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر تکمیل شده باشند، در همان روز و در بازه زمانی ۱۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰ می باشد.
سفارشات ثبت و تکمیل شده پس از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر به روز کاری بعد موکول میگردد.
امکان ارسال سفارشات در روز های تعطیل وجود ندارد و در روز کاری و بعد از ثبت سفارش ارسال خواهند شد.

ارسال به شهرستان:
به طور معمول سفارش ارسال شده از طریق پست، طی ۳ الی ۵ روز کاری تحویل داده می‌شود. همچنین تا زمان رسیدن کالا، می‌توانید محصول سفارش داده شده را، از طریق پشتیبان‌های ما، پیگیری نمایید. هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اتامیس، می‌توانید از طریق کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب، پرداخت را انجام دهید.

فروشگاه اینترنتی اتامیس در تلاش است تا با ارائه محصول باکیفیت و قیمت مناسب خود در سریع‌ترین زمان ممکن، رضایت مخاطب را جلب نماید.